Po 13 dniach wspólnego pielgrzymowania dotarliśmy do upragnionego celu. W 38. Warmińskiej Pielgrzymce Pieszej na Jasną Górę uczestniczyło 120 osób – 5 ksieży, sześcioro dzieci, 20 osób szło po raz pierwszy; najmłodszy pielgrzym miał 4 lata, a najstarszy 82 lata. „Zgromadzeni na świętej wieczerzy” to hasło tegorocznych „rekolekcji w drodze”. Msza św., różaniec, Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP, Koronka do Miłosierdzia Bożego, litanie, wspólne śpiewy, itd. – to wszystko

32wpływało na duchowe przeżywanie tego pięknego czasu. Jednakże pragnęliśmy jeszcze bardziej poznać, zrozumieć i przyjąć Eucharystię – szczególnie poprzez konferencje, które napisał ks. Szymon Wawrzyńczak.

Piosenka grupy: „Jezioro Genezaret”; ulubiona modlitwa: Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP; największe przeżycie w grupie: adoracja Najświętszego Sakramentu w drodze, na trasie Pszczonów – Sulmierzyce. 13 sierpnia o godzinie 02:10 oficjalnie zakończyliśmy tegoroczną pielgrzymkę, a rozpoczęliśmy przygotowania do 39. Warmińskiej Pielgrzymki Pieszej na Jasną Górę w 2022 roku. Dziękujemy wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób nas wpierali – duchowo i fizycznie. Bóg zapłać!

31.07-12.08 – WARMIŃSKA PIELGRZYMKA PIESZA NA JASNĄ GÓRĘ